Przegrywanie vhs na dvd, Poznań

Przegrywanie vhs na dvd, Poznań

Hej. Szukam sposobu na to żeby zrobić prezent dla rodziców, potrzebna mi do tego osoba zajmująca się przegrywaniem vhs na dvd. Proszę, niech ktoś się odezwie!

Ticket2Hell

Posty: 20

 
Cześć. Bardzo podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go trochę podkradnę. To bardzo dobry pomysł na stworzenie bardzo oryginalnego filmu z tego tak bardzo ważnego wydarzenia.

tadziu47

Posty: 24

 
Witam. Ja w takim momencie przeszukiwałam Internet i kliknęłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Okazało się że dzięki temu nie miałam problemu z prezentem. Rodzice bardzo się ucieszyli że mogli ponownie zobaczyć dzień swojego szczęścia razem z nami i z bliskimi im osobom.

To jest najlepszy pomysł na rocznicowy prezent.

deruner56

Posty: 26

 
Witam. To prawda że takie filmy są niezmiernie cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

wwwwww

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Lecz czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

Kódłaty

Posty: 14

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich wesela jest naprawdę super. Rzeczywiście ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie jaką radość to im sprawiło.

sheinsane

Posty: 27

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca iż zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bowiem się boję iż stracę tak istotny film moich bliskich.

Dervyl

Posty: 26