Kurs podstawowy Siemens programowanie S7-1500, gdzie ?

Kurs podstawowy Siemens programowanie S7-1500, gdzie ?

Nie tak dawno kończyłem podstawowy kurs PLC. Jednakże do końca nie jestem usatysfakcjonowany. Które szkolenie z programowania SIMATIC S7-300 – poziom zaawansowany polecacie? Zależy mi na wielkiej ilości ćwiczeń.

czesterk

Posty: 3

 
Teraz będę kończył programowanie SIMATIC S7-1200 na poziomie zaawansowanym. To już mój trzecie kurs w tym roku. Jestem już sporo do przodu, patrząc na to, co umiałem. W Warszawie jest sporo ciekawych szkoleń, na które warto zwrócić uwagę. Pozdrawiam.

Marioleczka

Posty: 7

 
O to dobry pomysł, bowiem ja po ukończeniu tego szkolenia stacjonarnego w Poznaniu niesłychanie prędko znalazłem pracę. Owszem miałem już do czynienia z programowaniem PLC, ale za mało miałem praktyki. Tego typu kursy są najlepsze, bowiem siedzisz w większości nad ćwiczeniami.

Lupusx

Posty: 19

 
Osobiście skłaniałbym się najpierw na Programowanie SIMATIC S7-300 – poziom podstawowy. Wiem już sporo na ten temat. Właściwie jestem samoukiem, ale brakuje mi możliwości wykonywania ćwiczeń. Podobno na kursach w Katowicach mają dużo praktyki. Tyle, że potrzebuję jeszcze konkretnych opinii na temat szkoleń.

ewa

Posty: 13

 
A może polecasz jakąś konkretną firmę? Mam na myśli szkolenie stacjonarne. Nie wyobrażam uczyć się z Internetu, bo to nie ma żadnego sensu. Równie dobrze mogę zakupić sobie książkę. Zależy mi na praktyce, a w domu przecież nie poćwiczę sobie na sprzęcie, bo go nie mam :D Jak coś, czekam i pozdrawiam wszystkich.

Jasio234

Posty: 7

 
Wszystkim zainteresowanym polecam tego trenera i to szkolenie z siemens simatic s7 1500 http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-scl-siemens-simatic-s7-1500/. Jestem bardzo zadowolony. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Duża ilość praktyki. Super zajęcia w Katowicach.

y-grek56

Posty: 7

 
Zacząłem od kursu podstawowego tia portal. Też miałem już jakąś wiedzę, lecz chciałem zacząć wszystko od początku. Poza tym w ten sposób skorzystałem z licznej ilości ćwiczeń, które jak wiadomo, są niezwykle ważne.

wisła1905

Posty: 15

 
Mnie też interesują kursy PLC w Gdańsku. Na pewno chciałbym skończyć technikę napędową tia portal. Teraz jak widzę oferty pracy, to każdy pracodawca ma to w swoich wymaganiach. Generalnie należałoby byłoby powtórzyć wiedzę i poszerzyć umiejętności. Piszcie, które szkolenia polecacie.

SZczecinek23

Posty: 7

 
No pewnie, że powtarzają. Nie wydawałbym pieniędzy na podstawy. Zresztą tak też zrobiłem. Teraz kończyłem kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 tia portal. Po prostu kompleksowo :)

bartek33

Posty: 7

 
No pewnie, iż powtarzają. Nie wydawałbym pieniędzy na podstawy. Zresztą tak też zrobiłem. Teraz kończyłem kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 tia portal. Po prostu kompleksowo :)

Kitas 

Posty: 7