szycie na zamówienie dla dzieci, poszukuję

szycie na zamówienie dla dzieci, poszukuję

Czy ktoś orientuję się, gdzie mogę sięgnąć z usługi szycia na zamówienie dla dzieci? Chodzi mi bardziej o zabawki, niż ubrania.

Dobruśw90

Posty: 3

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Gucio

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, że kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, że moja córka tak bardzo polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

pawel253

Posty: 11

 
Jest wiele stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Yuri20

Posty: 6

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był niezwykle zadowolony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

TomekK 

Posty: 6

 
Jest wiele stron, jakie proponują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Dervyl

Posty: 15

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo zadowolony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

enriquess

Posty: 12

 
Zakłady z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, albowiem wiele porządnych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

wieciek

Posty: 6

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka zabawa sprawia dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, ponieważ sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

Ananasek4

Posty: 8

 
Zakłady z szycia dla przedszkolaka są naprawdę wyśmienite. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują swoje pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo istotne.

Lomartek67

Posty: 9