dobry fryzjer męski olsztyn, kogo znacie ?

dobry fryzjer męski olsztyn, kogo znacie ?

Cześć, oprócz strzyżenia chciałabym również wykonać jakieś zabiegi na twarzy i wykonać hennę. Który salon urody w Olsztynie proponuje wszystkie te usługi?

CAUCHETWERE

Posty: 2

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to bardzo drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

wiesław11

Posty: 10

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to bardzo dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, ale także usługi kosmetyczne.

Black_Riot

Posty: 11

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

alus

Posty: 3

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

matek562

Posty: 9

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niesłychanie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, lecz nie żałuję tego, iż wtedy spróbowałem.

Gucio

Posty: 3

 
Słyszałam bardzo dobre opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

annanna

Posty: 2

 
Ceny strzyżenia niestety osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim okresie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, lecz myślę, iż nie będzie żadnych kłopotów z dojazdem. Na dodatek oferują oni idealną jakość świadczonych usług – zawsze jestem usatysfakcjonowany :)

gzdyl

Posty: 5