wideorejestrator

wideorejestrator

Czy opłaca się teraz kupić w Media Expert wideorejestrator Xblitz s10 duo, podobno z promocją na alkomat?

Marioleczka

Posty: 1

 
Widziałem recenzję niedawno wideorejestratora Xblitz s10 duo, wszędzie oceny 5/5, albo mocno zbliżone. Myślę, zajrzę do Media Expert i kupię, bo mam po drodze. No i wpadła właśnie promocja, o której mówicie, bo dostałem 100 złotych i jeszcze alkomat za grosze wpadł. Jedno z najlepszych wyjść do Media Expert w ogóle :)

labuh 

Posty: 8

 
Sprawdziłem, doczytałem, nie ma haczyków. Gadałem z zaprzyjaźnionym konsultantem to mówił, że sporo ludzi bierze właśnie w tym momencie. Schodzą dość szybko wideorejestratory, praktycznie wszystkich typów od tej marki. Po drugie alkomaty robią świetne.

Madzia

Posty: 7

 
Naprawdę dziękuję za polecenie tej promocji. Idealnie w porę, bo bez wideorejestratora jeździłem już 3 miesiąc, a teraz nadarzyła się okazja, żeby połączyć z alkomatem. Jeszcze raz super dzięki za odpowiedzi.

Posty: 4

 
Cieszę się, że Media Expert robi taką promocję, bo trzeba kierowców cały czas uświadamiać. Alkomat się przyda zawsze i wszędzie, a mandaty rosną nieubłaganie. Aż się boję pomyśleć, co to będzie po zmianach przepisów.

bruklin187

Posty: 17

 
Zestaw bardzo fajny i się sprawdza na drodze. Wyświetlacz płynnie chodzi, przyciski wysokiej jakości, kamera cofania, szybki podgląd. Sprawdzałem w nagraniach nocnych to przejrzyste. Sprzęt ochrania przy okazji nagrania, taka czarna skrzynka można powiedzieć.

Szkolić23

Posty: 34

 
Dziwne, że wcześniej się nie natknąłem na to, a byłem tydzień temu w Media Expert. Może dopiero niedawno z tym wystartowali?

Marioleczka

Posty: 8

 
Do kolegi wyżej to miesiąc na pewno promocja potrwa. Nie słyszałem, żeby mieli specjalne braki magazynowe. Mają merytorycznych konsultantów, więc możesz pogadać i ci wyjaśnią, o co chodzi.

tefal100

Posty: 34

 
Dzięki za informację. Trzeba będzie do Media Expert się przejść w najbliższym czasie. A ile to obowiązuje, czy mają jakieś limity?

namok

Posty: 15

 
No właśnie Xblitz s10 duo mam od dawna i szkoda, że wcześniej nie trafiłem na promocję. To cyklicznie robią, czy tylko jednorazowo? :) Może uda mi się coś później trafić.

olka54

Posty: 14