Sklep dla ogrodnika

Sklep dla ogrodnika

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Niesłychanie mi zasmakowały i chciałabym je umieścić w moim ogródku lecz są bardzo trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Sebus23

Posty: 31

 
Witam, niezmiernie proszę o informacje na temat jakiegoś sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedaż kwiatów i krzewów, zakładam w tym roku ogródek i pragnę aby był szczególny. Niezwykle proszę o informacje, ponieważ już niebawem trzeba zacząć sadzić pierwsze roślinki, dziękuję wszystkim, którzy mi postanowią pomóc.

Krzysiek32

Posty: 38

 
Dzień dobry, niezwykle potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w jakim można zamówić niezwykle powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi niezwykle prędko.

André22

Posty: 31

 
Dzień dobry, również szukam sklepu z kwantami, przede wszystkim chodzi mi o krzewy natomiast parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi fachowy sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

AGDDDy1

Posty: 20

 
Cześć, poszukuje bardzo dobrego sklepu, szukałam w Internecie natomiast nic nie mogę odszukać, może ktoś kto lepiej się zna na sieci mógłby mi podesłać link, do sklepu, który zajmuje się profesjonalnym sprzedawaniem kwiatów, będę ogromnie wdzięczna za informacje na dany temat, proszę o pomoc!

adameczek2323

Posty: 36

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i poszukuję dobrego sklepu, który będzie perfekcyjny dla mnie. Jeśli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

Schwalbaa

Posty: 34

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę odnaleźć żadnego godnego mojej uwagi, pragnę zakupić rzadkie odmiany roślin więc sklep powinien być doświadczony. Jeśli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

Szkolić23

Posty: 34