Czy mieliście do czynienia ze śluzem ślimaka

Czy mieliście do czynienia ze śluzem ślimaka

Czy mieliście do czynienia ze śluzem ślimaka w kosmetykach, bo słyszałam, że dość dobry składnik, ale wolałabym się upewnić :)

Niciuśś98

Posty: 2

 
Na blizny pomaga. Właśnie taką terapię przeszłam. Trochę to trwało, ale to jedyny kosmetyk, do którego regularnie wracam i tak samo dobrze działa, więc coś jest nar rzeczy.

Serwet87

Posty: 3

 
Podobno na niektórych hodowlach ślimaków to odkryli, że śluz właśnie działa na skórę, dość przypadkowo. Ciekawa sprawa, bo natura właściwie rozwiązuje wszystkie problemy człowieka.

Rafałek34

Posty: 3

 
Właśnie warto podkreślić, że nawet blizny po trądziku potrafi wyeliminować w 70-90% u niektórych. Praktycznie nic nie widać. Medycyna estetyczna się pozytywnie wypowiada o zabiegach z udziałem śluzu ślimaka.

Kizakkk

Posty: 2

 
W Japonii dość popularny składnik, a wiadomo, jak pięknie Japonki wyglądają praktycznie w każdym wieku. Tam właśnie takie rzeczy zdobywają największy szacunek w kosmetologii. U nad dopiero to dochodzi.

wertys45

Posty: 23

 
To można powiedzieć azjatycki pomysł na pielęgnację skóry, ale też wiele kultur starożytnych śluzem ze ślimaka się leczyło. Doceniam, że bezpiecznie pozyskują dla ślimaków. Dość ciekawa sprawa i nie wiedziałam, że tyle funkcji prozdrowotnych posiada.

bobuś34

Posty: 4

 
Jedna z najpopularniejszych serii kosmetycznych spotykana na rynku https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158, pod nawilżenie skóry suchej głównie. U mnie spore zmiany, jak sobie coś takiego kupiłam, bo nawet po depilacji mniej wyprysków. Czuję nawilżenie realnie i nic mnie nie swędzi, co ciekawe. A latem to ogromny plus.

labuh

Posty: 12