[Oferta] Regranulaty - ASEO Recykling System

[Oferta] Regranulaty - ASEO Recykling SystemJesteśmy firmą ASEO Recykling System Sp. z o.o., jaka działa na rynku już od kilkunastu lat. Naszą specjalnością jest recykling. Zajmujemy się również produkcją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych. Do Państwa dyspozycji dostępne są u nas regranulaty PP, HDPE i regranulaty polietylenu LDPE. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując najlepszą ofertę. Zajmujemy się również skupem odpadów hdpe i pp.

Posiadamy bardzo dużą wiedzę na temat recyklingu, mamy właściwą kadrę pracowników, którzy od lat z nami współpracują. W naszej firmie można znaleźć specjalistyczne maszyny, które na co dzień pomagają nam w naszej pracy, aby jeszcze lepiej świadczyć dla Państwa nasze usługi. Od dawna współpracujemy z największymi firmami w całej UE.

Do współpracy zapraszamy sortownie odpadów komunalnych, firmy produkcyjne, recyklerów odpadów, a zarówno przedstawicieli handlowych. Wiecej informacji o naszej działalności można znaleźć na stronie internetowej www.aseosystem.pl.

jumju

Posty: 1

 

Dersei02

Posty: 16