idealne tętno bieganie, znacie ?

idealne tętno bieganie, znacie ?

Dzień dobry, ostatnio zacząłem wiele biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy idealne tętno ma wpływ na bieganie? Jak zbadać tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

Gucio

Posty: 1

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Fanatyk

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o kalkulator BMI to odnajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej odszukać również inne kalkulatory, a także istotne informacje na temat biegania.

lunatyx

Posty: 19

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Kódłaty

Posty: 5

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

subert

Posty: 5

 
Powiem Ci, iż jakość powietrza a bieganie to niezwykle dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, należałoby sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

marcin225

Posty: 3

 
Kiedy na dworze jest smog, z reguły unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

johncena67

Posty: 13

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

StaryChemik

Posty: 13