wkłady kominkowe Defro, poszukuję!

wkłady kominkowe Defro, poszukuję!

Żąda porady czy kupować wkład kominkowy od Defro czy szukać innej firmy? Dajcie mi znać jak to wszystko wygląda?

pioner

Posty: 3

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było prosto, lecz jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również inne filmy, jakie można znaleźć na internecie, dlatego należałoby z tego korzystać.

Marioleczka

Posty: 3

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

Biudzibudzio

Posty: 5

 
Warto przejrzeć powietrzne żeliwne wkłady kominkowe w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/13-zeliwne-wklady-powietrzne, bo oni są bardzo dobrze przygotowani.

Kitas

Posty: 2

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, ale jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, dlatego warto z tego korzystać.

audi80

Posty: 5

 
Obecnie nie posiadam kominka, bo po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że przez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bo, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

Marioleczka

Posty: 7

 
Nie za bardzo przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, bo jednak wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednak ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, dlatego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

eryczek

Posty: 3