skuteczne tabletki zwiększające libido dla niej

skuteczne tabletki zwiększające libido dla niej

Witajcie! Ostatnio czytałam na temat specjalnych preparatów pobudzających seksualnie dla par. Znacie coś takiego? Jak zwiększyć doznania jednej i drugiej strony?

Laleczk23

Posty: 13

 
My z dziewczyną mamy kilka patentów na dobry seks. Na początek jakiś film erotyczny, dobra kolacja, wino, świece, później trochę nastrojowej muzyki...zmysłowa bielizna na ciele mojej kochanej też na pewno działa ;))

johncena67

Posty: 18

 
Na pewno na udany sex to trzeba pracować. Nic się nie dzieje od razu, od pstryknięcia palcami. Trzeba się poznać z partnerką, dowiedzieć o sobie jak najwięcej, dużo rozmawiać to jest moim zdaniem klucz, żeby było fajnie w łóżku, a nie topornie ;)

Ticket2Hell

Posty: 20

 
U nas w związku to różne mamy sposoby na udany seks. Czasami jakieś kino na start, później pizza na mieście, później do domku pod kołderkę i jakoś samo wychodzi...Ogólnie ważna jest spontaniczność...najgorsze dla seksu jest planowanie. To zabija cały fun.

LKC00

Posty: 16

 
Heh, myśmy dostali z żoną ostatnio na rocznicę od znajomych Kamasutrę i powoli przerabiamy kolejne rozdziały...Człowieku...nigdy bym nie wpadł na to, że jest aż tyle pozycji..masakra. :)

Mr Boks

Posty: 27

 
Co włączę telewizję to reklamują jakieś magiczne super tabletki na potencję. Ciekaw jestem ile z tego co tak promują rzeczywiście działa...

Kolekcjoner

Posty: 43

 
Ech...ja to chwilowo jestem bez dziewczyny, więc dla mnie temat trochę obcy ;P ale liczę, że jeszcze do końca roku karta się odwróci i kogoś sobie przygrucham, żeby w walentynki sam nie siedzieć ;PP

Hoteowo24h

Posty: 17

 
Powiem Ci, że u mnie w małżeństwie to też ostatnio seks średnio nam wychodził. Jakaś taka rutyna najwidoczniej się wkradła. Nie było iskier. Zaczęliśmy o tym rozmawiać z żoną i powoli jakoś zaczyna wracać ten dawny entuzjazm, jestem dobrej myśli ;>

eef12

Posty: 15

 
Może spróbujcie jakiś technik relaksacyjnych, joga, albo coś w tym stylu. Niektórym osobom pomaga. Ja to od jakiegoś czasu zacząłem brać tabletki, bo mi już żadna joga nie pomagała...po prostu nie jestem już młody i tyle. Przejrzałem sobie kilka for, popytałem i parę osób poleciło mi coś takiego jak Erotine z portalu www.erotine.pl. To jest suplement, nic na receptę, ale pomaga.

MisiekKce

Posty: 15

 
Kiedyś szukałem informacji o takich substancjach, które pomagają zwiększyć libido i powiem, że trochę tego jest w obiegu, warto sobie poczytać, dużo informacji na ten temat jest w necie.

Greed

Posty: 22