produkty na odchudzanie

produkty na odchudzanie

Witajcie. Nadszedł w moim życiu taki moment że dojrzałam do decyzji o podjęciu diety i odchudzaniu. Ale wiadomo, że samym postanowieniem że będę mniej jadła to niewiele zdziałam bez jakiś suplementów...Co polecicie wspomagająco przy odchudzaniu???

pawel253

Posty: 4

 
Co stosować na stawy? Zaczęłam ostatnio biegać i trochę mam obaw, że mi kolana zaczną wysiadać albo biodra. Coś może używacie konkretnego?

wiesław11

Posty: 6

 
Moja babcia to ma dużo różnych suplementów nakupowanych, herbatki ziołowe też sobie parzy po kilka razy dziennie. Ona tylko medycyna naturalna i niczemu innemu nie ufa.

namok

Posty: 8

 
Ze słabymi włosami to ciężko jest sobie poradzić ale jeszcze gorsza przeprawa jest z łupieżem. Jest na łupież jakiś dobry suplement który moglibyście jakoś z autopsji polecić?? Hę?

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Kwas foliowy uzupełniam od paru miesięcy już marki Humavit (tutaj mają swój sklep online – humavit.pl). To mi w ogóle mój ginekolog polecił, że dawka jest okej i że się powinien lepiej wchłaniać niż ten kwas foliowy co można standardowo w sklepach znaleźć. Polecam mamom – i tym już w ciąży i tym dopiero starającym się o dziecko ;))

345_14

Posty: 18

 
Dużo się teraz słyszy że bardzo dobrze wpływa na organizm zielony jęczmień, ale nigdy nie stosowałam czegoś takiego. Jakie to ma dokładnie działanie? Oczyszcza, regeneruje, przeciwzapalnie działa, ktoś coś?

codePerformance

Posty: 10

 
Oj diabetycy nie maja łatwego życia, trzeba naprawdę mocno uważać na to co się je i kiedy się je, na pewno suplementy też dodatkowo mogą pomóc.

david011

Posty: 22