Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Ludzie, a zwłąszcza faceci, jest do was sprawa ;) Dobry suplement na poprawę jakości erekcji jest mi potrzebny. Ktoś, coś? Źle nie jest, ale zawsze może być lepiej, chciałbym dać więcej satysfakcji swojej partnerce i szukam jakiś wspomagaczy.

Kitas

Posty: 3

 
Może rozmiar z punktu widzenia anatomii nie ma takiego znaczenia dla doznań u kobiety, ale dla faceta rozmiar ma znaczenie, takie bardziej psychologiczne jednak a to się przekłada na jakość seksu jakby nie było

Gucio

Posty: 11

 
jeśli można sobie pomóc jakimś preparatem to moim zdaniem zawsze warto. Sam mam zamiar coś kupić sobie, chodzi mi o wydłużenie stosunku, czasami jest okej i faktycznie trochę to wszystko trwa, ale czasami jest tak, że wystarczy chwila i można zwijać zabawki.

Marioleczka

Posty: 5

 
Pod seks musi być dobre podłoże...i nie mam na myśli dobrego łózka, bo na stole też można nieźle podziałać :P Ale musi być klimat, jakaś muzyczka w tle, dobre jedzonko, gra wstępna, cały flirt..i potem już idzie jak z płatka.

Joe

Posty: 19

 
Ja u siebie to naprawdę obserwuję duże dobre zmiany jak zacząłem inaczej jeść. Mniej przetworzonego żarcia na szybko łapanego gdzieś w biegu, więcej kontroli nad menu i potem w sypialni jestem jak lew a nie jak słoń..

grzes3345

Posty: 28

 
Można ponoć jakieś ziołowe napary pić któe na potencję dobrze wpływają, ale nie wiem dokładnie co to za zioła by musiały być i czy można je gdzieś dostać w marketach, czy trzeba w skelpach zielarskich szukać.

wiesław11

Posty: 6

 
Jest do kupienia taki naturalny żelowy preparat Dr.Penigreat, mogę podpowiedzieć coś takiego. Łatwa w aplikacji rzecz i co najważniejsze – działa. Czas trwania się wydłużył u mnie, nie muszę się stresować że po kilku minutach będę już się zbliżał do mety...a moja kobieta akurat lubi jak jest długo, powoli, a dopiero jak z czasem cała akcja nabiera tempa.

mazi1991

Posty: 11

 
Też szukam czegoś co by mi poprawiło trochę to i owo. Jakiś tam seks z żoną mamy ale to już nie jest to co kiedyś i na pewno trochę w tym mojej winy. Nie mam siły, nie mam zapału do tego, praca mnie totalnie wykańcza.

wrrraak22

Posty: 9

 
Cześć, znawcą od preparatów na męskość to nie jestem, ale widzę co się dzieje i żę jest ich coraz więcej. Zwłaszcza w mediach się jakaś ofensywa reklamowa zrobiła i jestem ciekaw ile muszą takie tabletki kosztować skoro producentów stać na tyle czasu antenowego w tv..

Yuri20

Posty: 6