Pro hormony, kupował ktoś ?

Pro hormony, kupował ktoś ?

Witam, jak mieliście do czynienia z prohormonami to dajcie znać z czym można się liczyć, jakie efekty. Chętnie skorzystałbym z oferty dobrego sklepu online, tak żeby mieć pewność, że będzie wszystko ok.

limertus

Posty: 13

 
Trzeba mieć dystans do efektów, nie być niecierpliwym i starać się o jak najintensywniejszy trening pomimo stosowania prohormonów. Mnie pomogły więc polecam.

Laleczka

Posty: 17

 
Z uwagi na właśnie szalony popyt można pogubić się tak naprawdę gdzie szukać prohormonów, które będą bez skutków ubocznych i sklepu online, który będzie rzetelny.

Abyss

Posty: 21

 
Polecam https://eprohormony.pl. Już kilka razy byłem ich klientem, duży wybór prohormonów, sklep online z szybką wysyłką bez żadnych ściem, to co w ofercie zawsze mają, więc warto zajrzeć i zgłębić dość szeroką ofertę. Ceny nawet spoko, ale oczywiście nie ma co liczyć na jakąś tam taniochę, podróbki, syf jakiś

Kremussi

Posty: 28

 
Polecam, bo efekty po prohormonach są bardzo ok i chyba bez nich takiej siły i efektów bym nie miał. Nie ma się co obawiać, teraz te dostępne w sklepach mają już w składzie ochronę, nawet witaminy, to nie te same środki, które pojawiły się u nas lata do tyłu.

ur-0004

Posty: 10

 
Nie jestem zwolennikiem sterydów :) ale po pro hormony sięgnąłbym, gdybym wiedział że są z dobrego miejsca, gdzie nie ma lipy. Po takim cyklu można przybrać jakieś 8-10 kilo. To wyzwanie, do którego trzeba się jednak przełamać i znaleźć czas już konkretnie pod intensywny wysiłek na siłowni i tyle.

pawel253

Posty: 32

 
Nie uważam, że trudno na naszym rynku o dobre prohormony i sklep. W sumie w każdym można znaleźć ich ofertę, ale warto sobie wcześniej o nich poczytać, poznać nazwy, skład i dopiero skupić się na wyborze, na każdego co innego działa, pozdrawiam i życzę powodzenia

Czarek

Posty: 30

 
Z uwagi na właśnie szalony popyt można pogubić się tak rzeczywiście gdzie szukać prohormonów, jakie będą bez skutków ubocznych i sklepu online, który będzie rzetelny.

Oct714

Posty: 10