Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Dwa pytania mam do was. Po pierwsze (to pytanie bardziej do kobiet) czy długość ma znaczenie? Po drugie (to już bardziej do facetów) w jaki sposób powiększyć „interes”? Są jakieś ćwiczenia, zabiegi, albo może suplementy diety które warto brać?

e_petelka

Posty: 5

 
Mnie to do seksu dwa razy namawiać nie trzeba :) Zwłaszcza że mam aktualnie taką dziewczynę która naprawdę...zna się na temacie. A nie ukrywam, że wcześneij to różnie z tymi pannami bywało, niektóre to takie sztywne bywały że mało się nie pohlastałem.

alliknet5

Posty: 8

 
Jest chyba jakaś plaga z problemami z potencją i tego typu bo dużo różnych preparatów się pojawiło w sprzedaży. Kieydś to były chyba ze dwa produkty i tyle, niczego więcej a teraz można sobie przebierać jak w rękawiczkach.

Wygodniś22

Posty: 8

 
Ciekawe czy komuś kiedyś kobieta powiedziała wprost że ma – za mały sprzęt...ale to by musiało faceta zaboleć. Podejrzewam że przy jakiś związkowych kłótniach to takie teksty mogły lecieć, ludzie w złości to sięgają po największe armaty.

wisła1905

Posty: 15

 
Mi polecił lekarz dr Penigreat i faktycznie jest lepiej, czuję się dobrze po tych tabletkach. Większa moc w łóżku, większa moc poza łóżkiem, ogólnie jestem taki naładowany bardziej, pełniejszy energii, bo jednak przez ostatnie miesiące to jakiś taki sflaczały apatyczny chodziłem a miało to przełożęnie na seks i to duże.

Marioleczka

Posty: 7

 
No siemka, z tego co wiem to są ćwiczenia którymi można sobie poprawić rozmiar, ale na ile one działają to nie wiem, bo mi się nigdy nie chciało w takie rzeczy bawić powiem szczerze. Ile cm mam tyle musi mi wystarczyć.

Joe

Posty: 8

 
Chodzi mi po głowie pomysł żeby kupić jakiś wspomagacz, tylko ciekawe na ile faktycznie to coś pomoże. Wydaje mi się że najbardziej skutecznym pomysłem na zwiększenie rozmiaru byłby jakiśzabieg chirurgiczny....ale na to to ja się na pewno nie piszę.!

namok

Posty: 10