Dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa

Szukam firmy w Chorzowie albo okolicach, która oferuje catering dietetyczny, tzn dietę pudełkową, najlepiej jakąś zróżnicowaną, by nie było sytuacji, że jedzenie szybko się znudzi.

englandrm

Posty: 2

 
Poszukaj w sieci, ale zanim wybierzesz to warto porozmawiać z nimi jakie diety realizują, czy posiłki są zróżnicowane, wtedy pewnie łatwiej będzie coś sensownego sobie wybrać.

demonn

Posty: 15

 
Na pewno na fitfoodservice.pl znajdziesz dla siebie dietę, mają tak bogatą bazę, że dopasują coś odpowiedniego. Po prostu sprawdź sobie u nich co mają i zobacz czy coś Ci dopasują.

Ptaszyna

Posty: 27

 
Ogólnie na rynku w ramach Aglomeracji jest już sporo firm z dietą pudełkową więc pewnie będzie można coś fajnego wybrać. Poszukaj sobie po prostu w sieci, porównaj sobie oferty, może coś fajnego uda się tam wybrać.

Bobek1200

Posty: 3

 
Sporo ofert na rynku w ramach diety pudełkowej, z tego co wiem to sporo firm takie jedzenie dowodzi także na długich odległościach.

Suit

Posty: 7

 
Poszukać można sporo firm co proponują diety pudełkowe, w Chorzowie też coś się znajdzie. Jeśli chodzisz do dietetyka to możliwe, że on zna jakieś firmy co są obecne w tej branży więc może popytaj.

xacti

Posty: 8

 
Jeśli dieta pudełkowa to sprawdzaj różne propozycje, porównaj ceny bo jest tutaj spore zróżnicowanie.

Dersei02

Posty: 16