Suplementy na masę mięśniową - POMOCY!!!

Suplementy na masę mięśniową - POMOCY!!!

Ćwiczę już dość długi okres czasu i nic. Co prawda, czuję się lepiej, jestem bardziej aktywny, ale przyrostu masy mięśniowej nie widać.

Co może być przyczyną?

elusia

Posty: 11

 
Znajomi stosują najróżniejsze rzeczy. Ci niezwyklej rozumni tylko sprawdzone preparaty i suplementy, ci mniej ogarnięci na nieszczęście aplikują sobie jakieś świństwa. Posprawdzaj portale poświęcone budowaniu masy mięśniowej, tam jest wiele przydatnych linków.

umberko3

Posty: 20

 
Jak ktoś jest szczupły, to kiedy już się zdecyduje na siłownię, zawsze będą go interesować jak najszybsze efekty w rozwijaniu masy mięśniowej. Niestety, nie tędy droga. Warto do celu dążyć powoli, ale świadomie i z rozsądkiem. Lepsze to niż potem zniszczony organizm i groteskowy wygląd.

Marioleczka

Posty: 19

 
Oprócz ryb warto zainteresować się starym, poczciwym kurczakiem. Bardzo dobrze pomaga on w ćwiczeniach na masę mięśniową, gdyż dostarcza organizmowi sporo Biała, a mało tłuszczu.

tigra32

Posty: 15

 
Soja jest w porządku, ale mięso przecież też. Np. mięso wołowe jest przecież chude i dobrze wpływa na rozwój masy mięśniowej. Do tego szklanka mleka i jest elegancko (aminokwasy!).

kkjmk33

Posty: 13

 
Podczas diety i ćwiczeń służących do osiągnięcia wymarzonej masy mięśniowej jesteśmy poddani stresowi, co jest rzeczą naturalną. Dlatego trzeba uzupełniać składniki niezbędne dla organizmu.

Rodon22

Posty: 21

 
Z ryb najlepsze są łososie i tuńczyki, bo zawierają mnóstwo białka, witaminę D i kwasy tłuszczowe omega-3. A dobre suplementy na masę mięśniową możesz zbadać na tej stronie : http://terminatory.pl

orange777

Posty: 12

 
Nie pożądane byłoby na początku ładować w siebie tzw. supli. Najlepiej pierwszy rok trenować po prostu na normalnej diecie, a dopiero potem rozglądać się za substancjami pomocniczymi do budowania masy mięśniowej.

dobasz

Posty: 14

 
Dlatego tak ważne w diecie jest jej dopasowanie do danej osoby. Bo owszem, inny ćwiczący masę mięśniową na siłowni może doradzić, pomóc w kwestii odżywiania czy suplementów, ale każdy organizm jest inny i dieta jednego osobnika może wcale nie pomóc drugiemu. Warto o tym pamiętać.

zacher123

Posty: 13