Odchudzanie bez diety, proszę o pomoc !

Odchudzanie bez diety, proszę o pomoc !

Cześć. Moja koleżanka chciałaby się dowiedzieć jak schudnąć z nóg. Czy ktoś próbował zrzucić zbędne kilogramy właśnie z nóg? Dodam, że nie ma ona za bardzo problemu z innymi partiami ciała. Problemem są nogi.

Dziadek

Posty: 4

 
Zawsze ciekawiło mnie to jak schudnąć bez diety, a nie miałem pojęcia o istnieniu różnych suplementów. Teraz już wiem, że niewielki wysiłek potrafi dać duży efekt.

jpyzio

Posty: 21

 
Przedmiotem wielu dyskusji moich koleżanek było to jak schudnąć z nóg. Wydaje mi się, że nie ma w 100% skutecznej recepty jak to zrobić. Osobiście polecałaby po prostu ukierunkowane na to ćwiczenia fizyczne.

edyta123

Posty: 10

 
Moja koleżanka cechująca się świetną sylwetką od lat powtarzała, że pomaga jej zielona kawa na odchudzanie. Nie dowierzałam jej, ponieważ chodziła także na siłownię. Dopiero niedawno przełamałam się i zaczęłam stosować tę kawę – to rzeczywiście w dużym stopniu jej zasługa. Polecam serdecznie wszystkim.

Darjusa

Posty: 9

 
Moja koleżanka cechująca się wyśmienitą sylwetką od lat powtarzała, iż pomaga jej zielona kawa na odchudzanie. Nie dowierzałam jej, gdyż chodziła także na siłownię. Dopiero niedawno przełamałam się i zaczęłam stosować tę kawę – to rzeczywiście w dużym stopniu jej zasługa. Polecam serdecznie wszystkim.

Fotnik2

Posty: 33

 
Na pobudzenie mojego organizmu do starania całkiem fajnie podziałała zielona kawa. Nie zapłaciłam za nią przesadnie wiele, można uznać, iż była to rozsądna cena. Przyspieszyła ona także mój metabolizm.

Wariat

Posty: 14

 
Wydaje mi się, iż te wszystkie poradniki o tym jak szybko schudnąć 5 kg można wcisnąć między bajki. W rzeczywistości każdy w krótkim czasie może zrzucić inną wagę.

Yuri20

Posty: 16

 
Mogę odnieść się do tego jak schudnąć z nóg. Postaraj znaleźć sobie ćwiczenia ukierunkowana na tą partię ciała. Trzeba ćwiczyć regularnie, niekoniecznie z wielkimi obciążeniami. Z czasem dostrzeżesz efekty.

Yuri20

Posty: 4

 
Odnoszę wrażenie, że ostatnio nastała moda na bycie fit. Ogromną popularnością z tego względu cieszy się m.in. kwestia jak schudnąć z nóg. Moje koleżanki mają na tym punkcie prawdziwego fioła w związku ze zbliżającym się sezonem letnim. Tu znalazłem nieco porad dla nich.

beata77

Posty: 12

 
Moim faworytem w walce o zdrową i wysportowaną sylwetkę jest przede wszystkim zielona kawa. Byłem niezwykle pozytywnie zaskoczony tym, co mi pomogła osiągnąć. Wszystko dzięki nim: http://mockawy.pl.

Marioleczka

Posty: 23