Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Ludziska, szukam osób które używały albo używają tabletek dr Penigreat na potencję. Jakie macie odczucia po takiej suplementacji? Rzeczywiście rozmiar się powiększył, są jakieś inne pozytywne skutki?

Yuri20

Posty: 6

 
Widzę że jest jakiś popyt teraz na wspomagacze na potencję i też dużo się takich firm urodziło na rynku. Ja kupiłem niedawno dr Penigreat tak bardziej z ciekawości niż z potrzeby i powiem, że jest efekt. Na pewno seks jest pełniejszy, dłuższy, jest inaczej.

matek562

Posty: 14

 
Kiedyś to też się rozglądałem za jakimś suplementem na potencję ale jakoś nic mi szczególnie nie przypadło do gustu, Chyba po prostu za dużo tego jest w sprzedaży i człowiek nie wie co wybrać.

wiesław11

Posty: 11

 
Jest nadzieja że skoro tak dużo suplementów poprawiających libido istnieje to choć część z nich rzeczywiście działa i pomaga. Ale sam to nie wiem co wybrać, jeśli ktoś ma coś sprawdzonego to ja też chętnie bym skorzystał

ireczuś34

Posty: 13

 
W telewizji to się roi teraz od reklam różnych magicznych środków na lepszy seks, sam nie wiem co mam o tym myśleć. Czy jeśli tabletki są sprzedawane bez recepty to mogą coś pomóc w ogóle?

protlum34

Posty: 7

 
Ja to zawsze myślałem że takie suplementy na potencję to się na starość bierze a się okazuje że to już40 latkowie takie preparaty muszą stosować. Ciekawe. Nie jest dobrze z nasza kondycją w tym XXI wieku widocznie.

GGregbard

Posty: 19

 
Ja to jestem zdania że liczy się zawsze przede wszystkim technika i atmosfera a dopiero w dalszej kolejności rozmiar :] ale wiadomo, że jednak te cm się przydają i nie ma co mówić że nie mają w ogóle znaczenia.

pawel253

Posty: 6