Jaki projektor DLP

Jaki projektor DLP

Jak oceniacie projektory DLP? Czy sprawdzają się u was na co dzień? Warto zainwestować? Proszę o wskazówki.

wigry00

Posty: 7

 
Z reguły biurowy projektor powinien charakteryzować się większą jasnością. Do kina domowego polecałbym projektor nieco ciemniejszy.

labuh

Posty: 10

 
Stawiaj na wysoką rozdzielczość w projektorach, bo wtedy masz świetne odwzorowanie szczegółów.

Laleczk34

Posty: 34

 
Nie bój się efektu tęczy w projektorach DLP. Ten problem został już wyeliminowany poprzez optymalizację tarczy filtra, która po prostu szybko się porusza.

wisła1905

Posty: 7

 
LED jest na pewno słabsze od DLP, ale i tańsze, więc warto kupić projektor pod konkretne oczekiwania. Projektorów DLP praktycznie się nie serwisuje. Nigdy nie miałem z nimi problemów technicznych.

090913123

Posty: 18

 
Wybierałbym na twoim miejscu projektory, gdzie występuje format obrazu 16:9 oraz 4:3. Masz wtedy nieco większą elastyczność w dopasowaniu szczegółów wyświetlania.

edyta123

Posty: 6

 
Niezła jest seria projektorów LED od marki MaxLed. Przede wszystkim urządzenie cicho pracuje. Miałem wcześniej dwa projektory, z którymi po prostu nie mogłem wytrzymać ze względu na hałas. Kontrast 2000:1, mnóstwo wejść, moduł Wi-Fi, Full HD. Na projektorze uzyskasz spory obraz. Jakość i żywotność niezła. Moim zdaniem projektory od nich sprawdzą się najlepiej u aktywnych rodzin. Oglądanie obrazu na projektorze w ogóle mnie nie męczy. Jestem bardziej zrelaksowany, a to jednak ma duże znaczenie.

audi25

Posty: 14

 
Niestety każda technologia zastosowania w projektorach ma wady i zalety. Z reguły LED to ekonomiczne rozwiązanie, a DLP to już do bardziej profesjonalnych zastosowań.

beata77

Posty: 10