jonizator wody

jonizator wody

Cześć, jakie stosujecie metody profilaktyczne na co dzień podnoszące poziom energii, zdrowia. Wszystkie wskazówki dietetyczne również mile widziane. Po prostu chciałabym wiedzieć, jak dbacie o siebie i co się u was najbardziej sprawdza – techniki, urządzenia :)

TomekK

Posty: 2

 
Woda mineralna wcale tak dobrze nie nawadnia organizmu, jak soki warzywno-owocowe i woda alkaliczna. Trzeba po prostu różne rzeczy na sobie testować.

labuh

Posty: 10

 
Na diecie warzywno-owocowej schudłam 5 kg w miesiąc, co jest na razie moim najlepszym wynikiem. Bardzo pomogła wyciskarka do warzyw i owoców https://sklep.halitus.pl/wyciskarki-do-sokow/9-wyciskarka-do-sokow-kuvings-c9500r.html. Jak brałam to ten model miał najwięcej pozytywnych ocen od użytkowników, do tego dziesięć lat gwarancji, więc się zdecydowałam. Super wydajny sprzęt i nie pamiętam, kiedy jakiś sok kupiłam w sklepie. Jak robię soki samodzielnie to mi już nic innego nie smakuje. Polecam, bo odświeżenie super, dużo zdrowia, a inwestycja szybko się zwraca, szczególnie w erze rosnącej inflacji. Chyba każdy widzi, jak lecą ceny w sklepach. Własna wyciskarka do warzyw i owoców to ekonomia w najlepszej formie

edyta123

Posty: 11

 
Przyznam, że woda alkaliczna z jonizatora bardzo pomaga przy niwelowaniu zakwasów po ciężkim treningu siłowym. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, ale działa. Wypróbowałem przypadkowo i już następnego dnia miałem urządzenie u siebie w domu ;)

TomekK

Posty: 5

 
Potwierdzam, że jonizator tworzy zdrową wodę do picia, co przy spadku jakości większości produktów spożywczych w sklepach stanowi wręcz zbawienie dla zdrowia.

dada45

Posty: 4

 
Jak masz nieodpowiednią dietę, a chcesz jednak odczuć jakieś zmiany zdrowotne to woda alkaliczna zapewni ci równowagę kwasowo-zasadową i obniży skutki uboczne złego odżywiania. Klasyka :) Można trochę „oszukać” organizm. Po jakimś czasie i sam przekonasz się, że warto regularnie pić wodę alkaliczną :)

Michaś

Posty: 5

 
Diety owocowo-warzywne według moich doświadczeń nie mają żadnych skutków ubocznych. Do zastosowania długoterminowego. Możesz jeszcze dołączyć więcej wody alkalicznej, bo coraz więcej badań naukowych potwierdza efektywność jonizatorów wody.

Rico

Posty: 5