centralne odkurzacze sprzątanie

centralne odkurzacze sprzątanie

Akcesoria do odkurzaczy centralnych poszukiwane !;) Przyssawki, węże, filtry, skąd to zamówić za rozsądne pieniądze?

Fifczak90

Posty: 18

 
Cześć! W jednym hotelu ostatnio właśnie widziałem jak wyciągali rurę od odkurzacza ze ściany i nie wiedziałem o co chodzi :D Dopiero sobie poczytałem w necie, że to centralny odkurzacz był :D Ale ja mało światowy:P

tefal100

Posty: 34

 
Ja tam sobie chwalę odkurzacz centralny. Ma kilka głównych zalet. Cisza, więcej wolnego miejsca, wygodna podczas użytkowania i większa czystość w domu. To tak pokrótce ;-)

Fowl1990

Posty: 26

 
Witaj. Ja swój odkurzacz centralny kupiłem od sklepu Termo-Instalplast (link do sklepu - www.odkurzacze.net). Ogólnie mi się podoba taki system. Nie trzeba ciągnąć całego odkurzacza za sobą, dobrze zbiera zanieczyszczenia, jest cichy, dużo plusów.

Hmier56

Posty: 29

 
O co właściwie chodzi z tymi odkurzaczami, jak one działają? Nawet nie za bardzo wiem na czym ma polegać te centralne odkurzanie tak prawdę mówiąc ;P

Bany07

Posty: 20

 
Moja żona cierpi na alergię i odkąd mamy centralny odkurzacz to jakby jej się poprawiło. Czyli wychodzi na to, że te centralne lepiej czyszczą, zresztą śmieci gromadzą się na zewnątrz, a nie w domu, tak jak ma to miejsce w zwykłych odkurzaczach, a to też ma wpływ.

Blitz55

Posty: 21